Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

Pk Golden Alexutu

+2
Alexutu
Spiritt
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pk Golden Alexutu Empty Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:20 am

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

Buna, ca tot omu am vazut ca a inceput invazia, am dat Move tarkan 2 si am vazut goldenu in acelasi timp vedea si Alexutu la fel a dat si el move tarkan2.. am dat in golden si domnul Alexutu a considerat ca e a lui si m-a omorat..
Dupa ce am murit am plecat iara in cautarea unui alt golden, am facut totusi print si nu aveam degand sa postez pe forum am spus sa fiu fair play .. si am gasit un golden.. am ajuns primu la el am inceput sa dau in el si dupa cum se si vede am luat Boku dar Alexutu iar ma omorat, a spus ca si ala e tot a lui ...


Pk Golden Alexutu Screen_12_08_07_10_0000
Pk Golden Alexutu Screen_12_08_07_12_0001
Pk Golden Alexutu Screen_12_08_07_12_0002

2Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:23 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

tu iti bati joc de mine cu printurile astea?Smile))

in primu print , aia nu sunt goldeni de bokuri Smile)))))))eetc etcomorat
in celalante 2 printuri ?? OMGGG !!! WTFFF!!!? WHAT IS THAT BULLSHIET?Smile))

am voie sa iti dau pk daca nu esti pe spot / golden Smile))

oameni buni invatati sa faceti o reclamatie Smile))))

mult noroc cu suspendu

3Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:25 am

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

Bai copile se vede clar ca la al 2-ilea m-ai omorat dupa ce am luat boku
io dadeam in golden si tu veneai .. mi-ai spus "iar" si m-ai omorat .. esti un mare mare nesimtit si sper ca un admin sa ia o decizie ...

4Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:31 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

Spiritt wrote:Bai copile se vede clar ca la al 2-ilea m-ai omorat dupa ce am luat boku
io dadeam in golden si tu veneai .. mi-ai spus "iar" si m-ai omorat .. esti un mare mare nesimtit si sper ca un admin sa ia o decizie ...
da ma copilasule te-am omorat Smile) dar erai la golden ? sau spot? sa nu te pot omora?Smile) tiai luat boku , pot face ce vreau dupaia Smile))

aratami mie unde scrie ca e interzis pk pe hartile mici , si eu dau delete la acc Smile

5Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:33 am

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

lasa ma omule un admin sa isi faca treaba ce tot postezi atata ?? io te-am raportat acum un admin va lua o decizie..

*) Acum vrei sa spui ca ai facut PK da nu la golden a ?Smile))

6Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:34 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

aa si ca zici ca in al 3 lea print se vede ca abea ai luat boku , de unde stiu eu ca de acolo lai luat?? unde e printu cu GOLDENU?? singur pe golden?? sa demonstrezi?Smile

adica nush ce iti mai raspund ca esti patetic! afk

7Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:35 am

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

Termina ma odata nu incerca sa te tot scoti atata lasa un admin sa isi faca treaba, te rog sa incetezi cu reply-urile

8Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 9:37 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

last reply pentru tine

stii cum e si la judecata? cand esti acuzat de ceva , ai dreptul sa te aperi?
sau sunt vorbe prea mari pentru tine?
asta fac ma apar
cu toate ca nu am pentru ce sa ma apar ca nu stii sa faci o reclamatie Smile)
dar mai fac si eu putin spam si +1 Smile daca stii ce sunt alea

9Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 11:28 am

blestem

blestem
NetMarble User
NetMarble User

Alexutule, no mai arde aiurea, figuri ca esti mai mare in rr-uri, si te iei de astia mici...
Si acum ti-au iesit ochii din cap, cand ai vazut printurile affraid 
Recunoaste ca nu ai procedat corect si ca iti era ciuda, ca nu ai ajuns inaintea lui la golden.
RUSINE Alexutu Mad 

10Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 12:07 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

ma amuzi si tu ma Smile) ce sa recunosc?Smile) eu rad de el doar pentru ca iam dat pk pe harta , nu iam dat pk pe spot sau la golden , ca nare cum demonstra lucru asta:)) , voi chiar nu stiti ce e aia reclamatie?


print singur pe golden + print pk

print singur pe spot + print pk

chiar e asa greu de inteles?Smile))

11Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 12:27 pm

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

Ba dai dovada de prost gust jur

12Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 12:52 pm

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

3. Player Killing (PK) :
-PK on spot it's not allowed . You can post someone only with 2 screenshots with empty spot and screenshots with PK(3 time kill = ban)
Punishment: Ban character 2-7 days

stiti sa cititi asa e ?

deci pk a fost facut de alexutu da, dar nu are poza cu ACEL SPOT!!! unde ti-a dat PK!!
aa a fost PK LA GOLDEN, in regulament nu scrie nimic de pk la GOLDEN!
deci e clear si nefondata in aceasi timp.

13Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 2:00 pm

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

ba copii retarzi nu va mai scoteti doar atata puteti ? sa va pierdeti toata viata pe muonline si nici macar sa nu stiti sa il jucati ? sa practivati un joc fara a avea bunul simt ?? nu pot sa imi pierd vremea cu voi sa ma cert ca din pacate pentru mine nu mai am 16 ani ..

Probela nu a fost ca dece mi-o dat pk la primu golden.. problema e ca o vazut ca nu zic nimic si ca am cei 7 ani de net a venit si a 2`a oara sa imi arate el cine e Alexutu ,..... pai cine e ? ca puteam si io sa dau 1 combo si pica.. defapt nu e nevoie de combo ca din 1-2 skill moare sm-u dar in fine... problema sa pus ca sa imi arete el cine e.. ca el ii jmecher si ca poate sa dee pk... io nu am plans dupa book

Nu ma intelegeti gresit ca am dat iteme din bok +5 gratis la playri mici.. si o pot confirma multi.. si nu iteme de rahar.. chiar azi am dat dar nu din bok +5 guardian +lk+ref+dd in fine... voi nu ati inteles ce ma deranjat..
Pe mine ma deranjeaza nesimtirea prietene .. si tupeu de 2 lei nu boku .. vai de mine nu am print cu spot si ca nu scrie in regulament pk la golden.. pai si atunci ce facem ?? facem pk pe oricine are 1 golden in fata??

14Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 2:00 pm

Spiritt


NetMarble User
NetMarble User

ba copii retarzi nu va mai scoteti doar atata puteti ? sa va pierdeti toata viata pe muonline si nici macar sa nu stiti sa il jucati ? sa practivati un joc fara a avea bunul simt ?? nu pot sa imi pierd vremea cu voi sa ma cert ca din pacate pentru mine nu mai am 16 ani ..

Probela nu a fost ca dece mi-o dat pk la primu golden.. problema e ca o vazut ca nu zic nimic si ca am cei 7 ani de net a venit si a 2`a oara sa imi arate el cine e Alexutu ,..... pai cine e ? ca puteam si io sa dau 1 combo si pica.. defapt nu e nevoie de combo ca din 1-2 skill moare sm-u dar in fine... problema sa pus ca sa imi arete el cine e.. ca el ii jmecher si ca poate sa dee pk... io nu am plans dupa book

Nu ma intelegeti gresit ca am dat iteme din bok +5 gratis la playri mici.. si o pot confirma multi.. si nu iteme de rahar.. chiar azi am dat dar nu din bok +5 guardian +lk+ref+dd in fine... voi nu ati inteles ce ma deranjat..
Pe mine ma deranjeaza nesimtirea prietene .. si tupeu de 2 lei nu boku .. vai de mine nu am print cu spot si ca nu scrie in regulament pk la golden.. pai si atunci ce facem ?? facem pk pe oricine are 1 golden in fata??

15Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 2:17 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

tu nu vezi ma ca te certi singur?
si chestia cu varsta "bla bla bla"vechea poveste , toti aveti 30 ani 40 ani sunteti maturi etc. si defapt cine stie ce se ascunde in fata tastaturii , eu nu ma dau rotund

si daca chiar te intereseaza varsta mea am 25 de ani , dar nu prea conteaza asta , si se pare ca tu nu stii sa joci , drept dovada ce postezi tu pe aici , in loc sa te abtii...

16Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 2:36 pm

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Ba Alexutu CAND DA INVAZIE ! NU AI VOIE SA DAI PK DIN CATE STIU EU DE PE X-SERVERE ! Pentru ca de aia e INVAZIA ! NU STAI CA ROBOTU LA TP TARKAN 2 SI DAI "SALATA" LA OAMENI ! Nu ai procedat corect cand ai facut PK ! Nici mie nu mi`ar conveni sa imi dea unu somn in timp ce caut si eu un amarat de GOLDEN !

PS: Rog un admin sa fie mai explicit la treaba cu Invazia ! Gen " NU AI VOIE PK cand ESTE INVAZIE" Pe hartile de Invazie EVIDENT ! Nu cred ca are rost sa ei ban Alexutu dar nu mi se pare corect ce ai facut Smile O seara placuta !

17Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 2:54 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

c0d3z wrote:Ba Alexutu CAND DA INVAZIE ! NU AI VOIE SA DAI PK DIN CATE STIU EU DE PE X-SERVERE ! Pentru ca de aia e INVAZIA ! NU STAI CA ROBOTU LA TP TARKAN 2 SI DAI "SALATA" LA OAMENI ! Nu ai procedat corect cand ai facut PK ! Nici mie nu mi`ar conveni sa imi dea unu somn in timp ce caut si eu un amarat de GOLDEN !

PS: Rog un admin sa fie mai explicit la treaba cu Invazia ! Gen " NU AI VOIE PK cand ESTE INVAZIE" Pe hartile de Invazie EVIDENT ! Nu cred ca are rost sa ei ban Alexutu dar nu mi se pare corect ce ai facut :)O seara placuta !
oameni buni atata timp cat regulamentul nu specifica nimic despre acest lucru , nu am facut nimic gresit Smile si eu am luat astfel de pk , si multi altii , dar nai vazut pe nimeni sa vina sa planga pe forum , daca era goldenu acolo mai ziceam si avea pozele care trebuiau , scoteam palaria in fata lui daca luam ban , dar asa? serios acum , chiar nu vad rostu acestui topic

18Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 4:00 pm

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

de ce nici unu nu cititi cum se face un report calumea dupa exemplu asa greu ii ?

http://www.netmarble.ro

19Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sat Dec 07, 2013 10:45 pm

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

c0dez asa e normal dar aici nu specifica faza cu pk

spirit daca ai 30-40 ani chiar nu se observa, si vorba e de PK pentru pk ai facut plangere nu pt cei 7 ani de acasa! asta e deja alta problema

eu ma uit doar la regulament, si de aceea am postat. kasius si daca facea totusi dupa regulament postu degeaba pt ca nu scrie ca nu e voi PK la golden!>

20Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Sun Dec 08, 2013 3:06 am

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

face-ti cum trebe reportul dupa exemplul pus de mine si dupai va fi considerat ! si fara atata cearta

http://www.netmarble.ro

21Pk Golden Alexutu Empty Re: Pk Golden Alexutu Mon Dec 09, 2013 1:33 am

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

de acol incolo se va lua in considerare sa stiti ! am specificat clar NO KS, NO PK la Golden Invasion ! Topic closed !

SI INVATATI SA POSTATI UN REPORT DUPA EXEMPLUL FACUT DE MINE !

http://www.netmarble.ro

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum