Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

hack jeler

+2
c0d3z
Alexutu
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1hack jeler Empty hack jeler Tue Dec 10, 2013 1:05 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

Char name : Alexutu
Accused name : JeleR
Screenshots/Video : Hack boot auto kill

hack jeler 29e68ec
hack jeler 33e4h01
hack jeler 23wpkys
hack jeler Zskexg
hack jeler 2r2b41i

pk spot

hack jeler 2w5sruv

daca nu venea CS nu postam , dar asa o sa imi joci si la CS?

de la domnul legion nu am nevoie de raspuns
pentru cine nu stia domnul legion e jeler insusi , si mai joaca si cu hackuri , trist

oricum sunt constient ca , kasius o sa imi vina cu un raspuns exceptional si nu isi va bana adminul Smile

daca nu se ia decizia corecta eu unul imi retrag guildul si jucati singuri

2hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 1:06 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

lam chemat si pe smyle sa vada , dar probabil nu va fii contra lui Smile

3hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 4:00 am

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Clar e activat autokill Smile

4hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 4:15 am

JeleR

JeleR
NetMarble User
NetMarble User

nu nu e activat nici un autokill codez:)) autokilu nu ataca cand is playeri in jur...e doar ceva sa nu fi mutat de pe spot de toti fraierii care nu au ce face...o sa ii arat adminului ce e sa vada ca nu e nici un hack:) si alexut pe printuri nu se vede nici un hack ai grija sa nu iei tu ban:))

5hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 5:02 am

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

alexutu aduci acuzatii aiurea. am controlat si nu avea nimic si de unde pana unde JeleR e LEGION ? Nu-s ce ai tu de impartit cu JeleR da asta ii treaba ta...pt simplul fapt ca ai ceva cu el nu ii pot da ban

http://www.netmarble.ro

6hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 6:11 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

voi va bateti singuri joc de voi , o sa ajungeti cu servaru low profile , lam chemat pe smyle sa verifice si el a inceput sa rada si atunci la sunat pe jeler de a aparut on , voi adminilor chiar va bateti joc de noi

BY JELER :
nu nu e activat nici un autokill codez:)) autokilu nu ataca cand is playeri in jur...e doar ceva sa nu fi mutat de pe spot

NU VEZI CA EL A RECUNOSCUT CA AVEA CEVA?

BINE OAMENI BUNI SA VEDEM CE VA IESII LA CS

//MULTIHIT ACTIVAT
//SETSKILL ACTIVAT
//STEALTH ON ACTIVAT

DACA VA FOLOSII PROSTIA ASTA SI LA CS , EU CAND DAU IN EL MA VA OMORA , ESTE HACK

sa inteleg ca SUNT PERMISE TOATE PROSTIILE ASTEA? sa vedem unde vom ajunge

7hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 6:23 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

inca ceva , eu nu pot sa ii fac take ca are prostia aia?

adica el ma omoara find afk? cum vine asta? si voi ziceti ca nu e hack? lam prins clar si voi ma luati cu abureli deastea?

mam dus sa ii lau spotu asa cum scrie in regulament cu full party din cauza prostiei lui am stat sa ma chinui juma de ora .

atunci haideti fratilor scoateti regulamentu ala pus degeaba , si sa jucam ca in jungla ca oricum asa se joaca .

exploatam regulile cu hackuri si asa mai departe

de ce mai e regula take daca eu stau juma de ora sa ma chiunui sa ii fac take daca el foloseste programe?

voi chiar va auziti cand spuneti ce spuneti?

8hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 6:36 am

JeleR

JeleR
NetMarble User
NetMarble User

Am zis ca nu e aia e ceva sa nu fiu mutat de oricine..si daca pun pendant of lithing nu ma poti muta ..e tot hack?Smile) ...si e elite nu e hack..sa blocheze la cs elite'u din partea mea... si smyle nici nu are nr meu alexut nush dc te caci pe tine atat..vezi de treaba ta mai bine ca eu nu ti'am avut treaba...vrei sa iau ban sa ma iei in rank?stai linistit ca fac full si nu mai dau rr deci o sa ajungi in fata mea daca asta e problema ta... ca la inceput tot faceai pe ala bun ca tu mereu esti pe 1..pana ti'o inchis smyle gura...

9hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 6:45 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

pe mine ma doare undeva de rank , nnici macar nu ai bunul simt ma , nu te uiti , esti vai de tine , crezi ca nu stiu hack ala? adminii asta vad ca sunt putin incompetenti si habarnau de ele , dar pe mine nu ma duci de nas , adica eu iti dau un lighting sa te mut de pe spot si tu ma omori fiind afk? si imi spui ca nu e setare de hack? hai laso moarta ca nu tine cu mine.

10hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 7:21 am

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

Il las pe Fraiy sa decide cu chiestiile astea . Incompetent esti tu daca nu sti sa vb ca un om normal pe aici si te agiti numa ca un pepsi..ii plin de oameni ca tine

http://www.netmarble.ro

11hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 7:42 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

stii definitia "incompetent"? pfff:/

jeler eu nu am nimic cu tine si nam nimic cu nimeni , dar atata timp cat vin la tine si vreau sa iti iau un spot ca la carte cum scrie in regulament , nu vreau sa ma enervez , joaca ca omu si va fii ok ,

12hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 7:44 am

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

alex de mutat poti sal muti linistit, cu click dreapta se da lighting,
iar chestia aia este din elite clicker..

aceeasi problema a fost si la inceput cu 1 hit
iar chestia asta nu e puternica, nu e vorba de cs, aici da doar 90-100 dmg. la full stats e un fel de reflect, doar cand dai cu click stanga in el se activeaza

13hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 8:23 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

smyle asa si autokill e in elite si multihit e in elite si setskill e in elite si stealth e in elite , deci sunt permise?

nu ma intereseaza daca ia ban sau nu , ma intereseaza sa nu le mai foloseasca sa jucam ca oamenii , tinand cont ca se apropie si cs

de ce pe alte srv se poate face sa nu mearga prostiile astea? cand le activezi iei d/c direct..... faceti si voi asa si nu vor mai fii probleme

14hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 9:56 am

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

Alexutu wrote:stii definitia "incompetent"? pfff:/

jeler eu nu am nimic cu tine si nam nimic cu nimeni , dar atata timp cat vin la tine si vreau sa iti iau un spot ca la carte cum scrie in regulament , nu vreau sa ma enervez , joaca ca omu si va fii ok ,
Nu fa tu pe desteptul cu mine ca pana una alta nu ne cunoastem .faci aici pe disperatu si mai vrei sa faci si pe desteptul..stai in banca ta..sa nu te mai precipiti atata o sa il las pe Fraiy sa rezolve treaba asta hack/elite .

http://www.netmarble.ro

15hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 10:10 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

eu nu te inteleg de ce te aprinzi in halul asta kasius , este un forum din cate stiu eu , discutam , daca tu nu poti sa vorbesti , si sari in gatul omului atunci este o problema

last post .

ps : nu vreau sa ia ban jeller ca nu voi avea adversar la CS daca ia ban , vreau doar sa se rezolve problema cu clikeru asta .. si sa nu se mai foloseasca ce contine clikerul

16hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 11:04 am

Fraiy

Fraiy
CEO & Founder
CEO & Founder

Vom elimina Elite Auto Clicker, vom implementa un nou clicker al clientului si vom adauga de asemenea un nou Antihack.

http://forum.netmarble.ro

17hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 11:27 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

din partea mea puteti da closed , sper sa rezolvati pana la CS treaba cu clikeru

18hack jeler Empty Re: hack jeler Tue Dec 10, 2013 12:41 pm

KaS1uS

KaS1uS
Founder
Founder

Alexutu wrote:din partea mea puteti da closed , sper sa rezolvati pana la CS treaba cu clikeru

nimeni nu sare in gat nimanui dar vad ca tu te aprinzi ..tu ai venit revoltat ... oricum sper pana la CS sa fie totul on fara elite si cu noul antihack !

http://www.netmarble.ro

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» limbaj jeler

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum