Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

pk pe spot

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1pk pe spot Empty pk pe spot Wed Dec 11, 2013 1:58 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

Char name : WatsoN
Accused name : Alexutu
Screenshots/Video : https://2img.net/r/ihimizer/img802/4408/5svl.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img843/8548/hxjv.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img22/9492/xb6u.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img812/6527/86r8.jpg
Conclusion : problema sta in felu urmator... cand inca eram la el in guild, el o zis ca se lasa de sv asta, ca e bataie de joc, ca adminii isi bat joc, cas incapabili, etc... deci el si restu din guild voiau sa plece pe alt sv, nu dau nume, sa nu fac reclama... o mers, nu leo placut, o venit inapoi... intre timp io ca sa nus tau singur de prost in guild am intrat in alt guild, in WarStyle. nu am stiut ca ei nu raman acolo, ca vin inapoi... Alexutu nervos cand o vazut ca am iesit din guild a inceput sa ma ia peste picior, sa faca misto de mine... lam rugat sa termine si o inceput sa faca pk pe mine, chiar daca eram pe spot si aveam party... rog sa se ia masuri,... multumesc anticipat!
Rog sa nu se bage altii in acest post, sa raspunda adminul si numai adminul!

2pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 2:20 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

scuzati dublu post, am uitat sa mentionez... AsuWTF o iesit si el si o intrat la JeleR in WestSide sau cum e... cu el face la fel, pk intruna, fie ca e pe spot sau nu

3pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 3:55 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

felicitari pentru topic , poate se ia in considerare aici regula "NEFONDATA" cer nefondata pentru ca nu are printu cu spotu GOL.

felicitari si pentru ce ai scris acolo Smile)))))))

iti dau pk cand vreau si unde vreau , nu ai decat sa imi faci reclamatie cat vrei , iau ban si gata , ASTA DOAR DACA POSTEZI CUM TREBUIE . nu ma deranjeaza , daca iau ban pe merit , dar aici cer nefondata .

@miar fii rusine , mai ai curaju sa faci si plangeri , dupa ce ai luat cu sm iteme si tot ce aveai nevoie , si team crescut , si asa mai departe , pfff , oameni si oameni , si pentru ce ai scris acolo legat de ce am zis eu de admini , as dorii si acolo un print , sau cer nefondata si pentru aia , inducere in eroare a adminilor.


3. Player Killing (PK) :
-PK on spot it's not allowed . You can post someone only with 2 screenshots with empty spot and screenshots with PK(3 time kill = ban)

4pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:01 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

ma asteptam la astfel de comentarii din partea ta... in viata daca ai gresit, platesti... deci lasa comentariile aiurea si inutile, astept sa raspunda un admin... si no sa vin cu dovezi de ce ai zis tu despre admini pt ca nu de asta te-am acuzat, cer sa platesti pt ce te-am acuzat... dovezile sunt toti playerii la care teai plans de admini, de administrarea lor, de tot... si da, as fi recunscator ca m-ai ajutat, da cum te astepti sa te respect cand tu nu ma respecti?



Last edited by Apofeus on Wed Dec 11, 2013 4:05 pm; edited 2 times in total

5pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:03 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

Alexutu wrote:felicitari pentru topic , poate se ia in considerare aici regula "NEFONDATA" cer nefondata pentru ca nu are printu cu spotu GOL.

felicitari si pentru ce ai scris acolo Smile)))))))

iti dau pk cand vreau si unde vreau , nu ai decat sa imi faci reclamatie cat vrei , iau ban si gata , ASTA DOAR DACA POSTEZI CUM TREBUIE . nu ma deranjeaza , daca iau ban pe merit , dar aici cer nefondata .

@miar fii rusine , mai ai curaju sa faci si plangeri , dupa ce ai luat cu sm iteme si tot ce aveai nevoie , si team crescut , si asa mai departe , pfff , oameni si oameni , si pentru ce ai scris acolo legat de ce am zis eu de admini , as dorii si acolo un print , sau cer nefondata si pentru aia , inducere in eroare a adminilor.


3. Player Killing (PK) :
-PK on spot it's not allowed . You can post someone only with 2 screenshots with empty spot and screenshots with PK(3 time kill = ban)


iti mai dau un quite poate vezi partea cu regulamentu.


chiar nu ma intereseaza daca iau ban , dar daca iau ban sa iau ban conform regulamentului , cu ca asa vrei tu , si dupa preferintele tale

6pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:07 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

este o vorba, respecta si vei fi respectat... da, mai ajutat cu party, cu iteme, astea inseamna ca poti sati bati joc de mine? poi stai un pic ca nam inteles Smile)

7pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:12 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

nu sia batut nimeni joc de tine , si inca astept dovezi la acuzatiile nefondate

8pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:15 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

hai fii serios... Smile ai zis ca ai 25 de ani, atunci te rog sa dai dovada de maturitate, nu de copilarii si aaiureli infantile... mi se pare ca intro poza se vede cand ai scris ceva si de capul meu, in loc de capul ai scris... "prostul"...

9pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:21 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

sunt satul de baietasi deastia ca tine "copilarii" "copile" si asa mai departe , nu te priveste pe tine varsta mea cum nici pe mine nu ma priveste varsta ta , e problema mea ce fac pe servar , daca incalc regulamentu il incalc si iau ban atata timp cat sunt reclamat cum trebuie.

toti sunteti tari in gura in spatele unui monitor si a unei tastaturi , toti aveti replici de "oameni maturi" de pe google sau auzite de la altii , deci chiar nu ma impresionezi cand ma iei cu astfel de chiesti . nu trebuie sa iti dau tie dovada de maturitate , deci te rog eu lasa-ma cu "maturitatiile" astea ca se rupe scaunul de ras , la propriu

10pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:24 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

alex, nu poti sa astepti de la mine sa te respect, sa te pup in fund si sa te ridic in slavi ca mai ajutat in timp ce tu iti bati **** de mine, imi vorbesti urat, faci aiurea pk pe mine...

11pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:44 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

last post din partea mea , nu tia cerut nimeni respectu m nu tia cerut nimeni sa fii pupacist  si asa mai departe "maturule" (urasc cuvantul "copile" ) , eu doar ma amuz pe seama ta , daca e asa greu sa iti dai seama , iti spun eu , ma amuza replicile tale de om "matur" , cand o sa ajungeti sa ma impresionati cu niste replici cat de cat decente , atunci o sa tac si o sa inghit , dar pana atunci nu dai dovada decat de "maturitate" , si exemplele pot continua , multi cand au vazut ca nu imi pot face fata au inceput cu injuraturi si jigniri , pentru ca nu sunteti in stare si dati dovada ca stiti nu sa vorbiti fara injuraturi , si fara jigniri , nu aveti vocabular de om "matur" , si cu asta am zis tot ce am avut de zis.

nu aveti decat sa imi dati ban adminilor , daca credeti ca am incalcat regulamentu , dar tot astept doveziile la acuzatiile nefondate. PUNCT. noapte buna

12pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:52 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

poi... totusi, unde ai vazut ca team injurat io pe tine? sau team jignit in vreun fel?... hai nu mai scoate aberatiile astea de la tine.. de jignit mai jignit tu pe mine nepoate... Smile

13pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 4:57 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

ma faci sa mai dau un reply , poate iau warn din cauza ta pe forum ca esti incompetent sa intelegi un mesaj .
am zis eu ca m-ai injurat pe mine? AM ZIS CA INCEPI CU INJURATURI , si jigniri gen "copile" si bla bla .

hai dute veziti de pedeapsa ca poate te retin .

noapte buna

14pk pe spot Empty Re: pk pe spot Wed Dec 11, 2013 5:07 pm

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

aoleo iar o dai in aberatii? daca stau sa ma gandesc mai bine cred ca tu esti mai incompetent ca mine... nu tiar strica un warn pe forum ca esti prea increzut, certaret si arogant... interesant ca toti te barfesc de pe server... oare ce are toata lumea cu tine? teai gandit la asta?

15pk pe spot Empty Re: pk pe spot Thu Dec 12, 2013 12:57 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

toti ma barfesc pe joc?Smile))))) pai ca niste tate ce sunteti Smile)) , si ma bucur sa aud asta Smile) , mi-ai inseninat dimineata cu reply asta Smile) , daca altceva mai bun nu aveti de facut eu ce sa va fac ?Smile)
mai bine taceai Smile))  lol! 

16pk pe spot Empty Re: pk pe spot Thu Dec 12, 2013 1:05 am

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

daca tiai pune un pic capul (prostul, cum ai zis tu) la contributie tiai da seama ca am scris "te barfesc", nu "te barfim"... dar totusi iti trebuie 4 clase sa-ti dai seama de asta... nu te judec...

17pk pe spot Empty Re: pk pe spot Thu Dec 12, 2013 1:32 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

ba baiatule ba Smile))))))))) serios acum termina Smile) , ca ma ingras daca mai rad mult Smile) asa imi place mie de voi uneori Smile) ma iei pe mine cu "4 clase" , vezi ca dai dovada de imaturitate?Smile) tot ce am zis eu pana acum , am zis strict referitor la joc ce dovada imi dai tu mie de "matur" , tu cum nu ai ce sa imi zici incepi sa ma insulti , sa ma ma faci incult , in viata reala , personala .

problema la tine este ca nu sti sa faci diferenta dintre viata reala si acest joc . si asta e o mare problema pentru tine , si este si trist.

poti sa zici ce vrei deacum incolo ca nu te mai bag in seama , poti sa ma injuri sa ma jignesti sa faci ce vrei , ca pentru mine e un 0 barat mare.

18pk pe spot Empty Re: pk pe spot Thu Dec 12, 2013 2:08 am

Apofeus


NetMarble User
NetMarble User

in caz ca nu tiai dat seama pana acuma, nu team injurat niciodata si nici no sa te injur... "bai baiatule" pe mine nu ma intereseaza, daca miai gresit in realitate sau in joc, nu ma intereseaza... mi-ai gresit si punct! si vezi ca aberezi si faci din tantar armasar! ca deja mam saturat de astia ca tine... credeti ca totu vi se cuvine si voi sunteti cei mai tari si mai smecheri.. hai lasama ma ca astea leam fumat demult Smile) zici ca ma ma cred smecher din spatele pc-ului, ce propui, sa ne intalnim sa ne batem? Smile) ori suntem golani ori nu mai suntem! nu? daca tu asa ai fost educat sa rezolvi totu cu bataia, dute joacate GTA... si bate-te acolo pana crapi... daca vrei bataie poti sa-ti dai tu singur doua palme, ca si cum ti le-as da eu... cunosc tipologia asta de oameni... va credeti mai presus decat toti si decat orice... hai sictir!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum