Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

limbaj fere dl

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1limbaj fere dl Empty limbaj fere dl Thu Dec 12, 2013 8:15 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

Char name : Alexutu
Accused name : FeReDL
Screenshots/Video :

limbaj fere dl Rkol1y

limbaj fere dl 2h6rgas



Last edited by Alexutu on Thu Dec 12, 2013 9:32 am; edited 1 time in total

2limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Thu Dec 12, 2013 9:16 am

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

Din cate am auzit l-ai provocat eu zic sa lasam certurile ca sasa asta vad toata ziua  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

3limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 11:32 am

JeleR

JeleR
NetMarble User
NetMarble User

voi nu sunteti in stare nici sa faceti o plangere..alex data/ora?

4limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 11:55 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

ce ora data ma? e pentru injuraturi , stau sa fac 100 de printuri? pentru o injuratura?

cand e take sau ks da atunci faci 10 printuri sa apara ora/data , nu cand te injura cineva

5limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 12:23 pm

JeleR

JeleR
NetMarble User
NetMarble User

invata sa postezi ma..trebuie ora si data la orice print:) pt ca daca te injur azi si te postez peste o saptamana nu mai e valabil:) e si un termen nu poti face print la inceputu db'ului si sa postezi inainte de castel siege sau cine stie cand.... si daca vrei printuri cum ai tu iti pot face in 5minute fara sa faci nimic:) invatati sa postati inainte sa vanati banuri terminatiilor ca cu playeri ca voi se duce serveru...numa cearta aveti in cap

6limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 1:51 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

aratami mie in regulament unde scrie ca are o valabilitate printu

7limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 1:55 pm

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

JeleR wrote:invata sa postezi ma..trebuie ora si data la orice print:) pt ca daca te injur azi si te postez peste o saptamana nu mai e valabil:) e si un termen nu poti face print la inceputu db'ului si sa postezi inainte de castel siege sau cine stie cand.... si daca vrei printuri cum ai tu iti pot face in 5minute fara sa faci nimic:) invatati sa postati inainte sa vanati banuri terminatiilor ca cu playeri ca voi se duce serveru...numa cearta aveti in cap

eu credeam ca la 19 ani , te-au invatat la scoala ce e aia o "cacofonie" si profa de romana te-a invatat "vorbeste romaneste , si cine cauta cearta?

ma prietenas dute veziti si tu de pedeapsa ca deja esti prea prost pentru societatea asta , vrei sa caut cearta , hai ca , caut cearta , sa vedem daca esti in stare . sau daca cunosti seminficatia cuvantului "cearta" , vai de vocabularu tau , defapt se vede dupa cum vorbesti ca esti un cocalar deala care este sageata alora mai mari din fata blocului si vine aici cu impresii de mare si tare .

8limbaj fere dl Empty Re: limbaj fere dl Fri Dec 13, 2013 1:59 pm

NotBad

NotBad
NetMarble User
NetMarble User

Incetati cu sugestiile astea ca FeReDL va avea ban pt injuraturi.
TOPIC CLOSED !!!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum