Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

Indigo-old staff same things

+7
depeche
Rakerro
acelaseu
Hannibal
Grim
maliuka
mosul
11 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

26Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 10:36 am

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

noroc Very Happy

27Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 11:17 am

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

Seara  bounce 

28Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 11:22 am

Grim

Grim
NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Sokares?

29Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 11:28 am

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

mai faceti spam si la mine ma =))

30Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 12:31 pm

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

10 mii ! si facem si la tine

31Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 12:51 pm

Rakerro


NetMarble User
NetMarble User

!!!!@!!!!@!!!!@!!!!!
salut

32Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 1:40 pm

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

bounce 

33Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 2:01 pm

Grim

Grim
NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

De ce sunt atat de multi terminati pe serveru asta? Eu zic sa mai stam cateva zile, si de o fi tot asa sa plecam cu trupa in alta parte. Dupa ce sa sunt 2 plangeri/zi si 10 oameni online dintre care doar 2 se uita la monitor, adminii se dau afk/disparuti. Nu merita.

34Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 3:33 pm

depeche

depeche
NetMarble User
NetMarble User

Word.

35Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 4:14 pm

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Da x stiu ce zici, eu vreau sa vad cum e un cs aici daca avem concurenta la full sau nu :-?? ca de nu o sa jucam doar noi pe srv..zic sa mai stam putin sa vedem cum decurg lucrurile si daca se schimba cv.. sunt prea multi terminati pe srv care nici sa faca o plangere nu stiu, eu am prins 2 eventuri pe srv de cand joc nuj cand le fac adminii dar ma rog Smile)

36Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 7:18 pm

depeche

depeche
NetMarble User
NetMarble User

Mosule... odata ce nu au fost in stare sa pregateasca un server inainte sa-i dea drumu, sa fie cat de cat ok, nu stiu ce sa zic. Cand zic cat de cat, cred ca stii exact la ce ma refer. Pe forum intra cam rar, explicatii nu se dau. Eu sper exemplu nu mai am chef sa mai joc mu la modu, sa stau sa-mi fac setul eu in joc, mi-ar fi usor sa donez, ca bani sunt... Dar pentru ce sa donez, cand ei nici macar sa se ocupe de server nu au timp? Donezi daca-ti place un server, nu sa mearga x sau y sa bea banii prin nu mai stiu eu ce bodega si sa intre odata la 3 zile pe forum. Mai mult de atat nu poate fi spus. Adica eu m-am apucat cu atata entuziasm, iar pe zi ce trece devin tot mai "deprimat" in legatura cu serverul. Cat despre playeri? Care p**a mea castel, impotriva cui sa joci? Ei se intrec tot mai mult in retardisme. Playeri oricum nu prea sunt, iar daca se continua in stilul asta, nici n-o sa vina nimeni sa joace... PLM!

37Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 8:20 pm

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Da sorine stiu ce zici, si pe mn ma deprima faptul ca nu se ocupa nimeni si la fel ca tine m-am apucat cu atata entuziasm de joc iar ca na am chef si imi place...dar ma gandesc ca srv e la inceput si o sa inceapa sa arunce o privire si adminii peste tot si sa stie ce trebuie sa faca...
habar n-am ce sa zic..

38Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Sun Dec 15, 2013 8:45 pm

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Cateodata stau si ma intreb dc s-a inchis rere.. cu toate bugurile si chestiile care erau,era destul de ok si bine gandit pana la un punct,s-a cam stricat cu toate aadaosurile facute ulterior..dar era ok..

39Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 12:16 am

Grim

Grim
NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Rere s-a inchis ca nu mai erau jucatori si nici staff. Se dusesera jucatorii buni, se dusesera donnorii, mai erau niste terminat online si alti terminati in staff.

40Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 4:08 am

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

neata

41Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 5:27 am

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Neatza

42Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 7:31 am

Grim

Grim
NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Ne auzim pe skype ca sa va arat unde vrem sa ne mutam.

43Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 8:14 am

acelaseu

acelaseu
NetMarble User
NetMarble User

salut flacai !

44Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 9:02 am

depeche

depeche
NetMarble User
NetMarble User

Da da, ne auzim pe skype mai pe seara. Conferinta! :*

45Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 9:18 am

Rakerro


NetMarble User
NetMarble User

hello

46Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 9:22 am

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Noroc

47Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 12:41 pm

maliuka

maliuka
NetMarble User
NetMarble User

R3 S@L P@

48Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 1:11 pm

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

O sa fac maine poimaine curatenie in g sa vad cn mai intra si cn nu

49Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 1:24 pm

Hannibal

Hannibal
MarbleMU Donor
MarbleMU Donor

nb

50Indigo-old staff same things - Page 2 Empty Re: Indigo-old staff same things Mon Dec 16, 2013 1:59 pm

mosul


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

nb:)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» NetMarble MU Staff !

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum