Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

goldeni frate !!

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1goldeni frate !! Empty goldeni frate !! Fri Dec 13, 2013 4:01 am

CorLeoNe


NetMarble User
NetMarble User

domnu kas1us,ati spus ca bagat 9 goldeni pe fiecare +,frate nush cum se face dar eu gasesc de +1 maxim 2 extrem de rar 3,dau posturi cu (care are bok +1 ) pauza nu are nimeni...la +2 la fel+ 3 la fel...mai departe nu prea am fkt ca nu ma intereseaza ... as avea rugamintea ca data viitoare cand anuntati modificare SA LE SI FACETI..poate gresesc eu..dar nu prea cred...

2goldeni frate !! Empty Re: goldeni frate !! Fri Dec 13, 2013 4:06 am

CorLeoNe


NetMarble User
NetMarble User

scz de dublu, inca o problema la chaos machine... frate rezolvati rata la+.. iteme lk+dd+add16 ( multe ) scut lk dd ref add+15 sceptru ... de la +10 +11 pica in prostie.. este imposibil... am bagat si 3 jwl dalea de rata+ ...tot pica... aveti si voi grija va rugam,si asa sunt putine bokuri ,le mai manaca si la machine ... iti vine sa iti bagi pl**

Salut !

3goldeni frate !! Empty Re: goldeni frate !! Fri Dec 13, 2013 4:28 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

pai faci seturile mai greu Smile asa e normal

si la machine iese si +13 daca nu te grabesti sa le bagi

baga cand e balgasu facut Smile ca ai rata mai mare la goblin Smile

4goldeni frate !! Empty Re: goldeni frate !! Fri Dec 13, 2013 4:34 am

CorLeoNe


NetMarble User
NetMarble User

da frate nu zic nu,dar eu ma refeream ca au zis ceva si au facut altcea.... bok+1 imi pica linght plate si strom crow,de 2 sapt ma chinui sa gasesc bronze armor si gloves..lk+dd... dar nici macar nu pica cu orice ops...am bagat si cand e balgass-ul facut.. stiu si eu ca mareste sansa caterinci dastea... dar tot degeaba... e futut el din sqlvl sau cum s-or numii fisierele alea....in fine nu-mi pasa eu am vrut doar sa atrag atentia sa fie mai atenti admini data viitoare...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum