Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

Hallow dreptatea unde este?

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Hallow dreptatea unde este? Empty Hallow dreptatea unde este? Sat Dec 14, 2013 11:14 am

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

http://forum.netmarble.ro/t144-report-valeck


Aici e plangere nefondata ! EU PENTRU ASA CEVA AM STAT 2 ZILE PE TUSA ?! CU TOATE CA AM VENIT CU POZA care O GRESISEM ! Nene Ownerul FACEM SI NOI DREPTATE? sau e doar pentru 1 PERSOANA DREPTATEA ASTA?!?!

CER SA PRIMEASCA SI EL BAN ! SAU SA ISI CEARA SCUZE ADMINUL CARE MA BANAT IN ACEST TOPIC ! Prea multe manevre pe fatza !

PS: Ziceti ca daca nu sunt bine primit aici si regulamentul e DOAR pentru MINE ma voi lipsi si imi voi cauta alt server eu si prietenii mei Smile

2Hallow dreptatea unde este? Empty Re: Hallow dreptatea unde este? Sat Dec 14, 2013 11:35 am

Fraiy

Fraiy
CEO & Founder
CEO & Founder

Vom fi mult mai vigilenti de acum in ceea ce priveste BAN-ul.
Ai fost o simpla victima la momentul respectiv, vom updata regulamentul si reclamatile care nu contin toate dovezile cu informatiile necesare nu vor fi luate in calcul.

http://forum.netmarble.ro

3Hallow dreptatea unde este? Empty Re: Hallow dreptatea unde este? Sat Dec 14, 2013 12:09 pm

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

ah regulamentul asta ! se aplica doar pe orfani Smile)

4Hallow dreptatea unde este? Empty Re: Hallow dreptatea unde este? Sat Dec 14, 2013 11:01 pm

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

fairy... regulamentul a fost schimbat de n ori.. tot umblati la el tot asa..
nu ajunge ca suntem 20 on... mai si dati ban nefondata...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum