Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.

Join the forum, it's quick and easy

Hello, in order to enter our forums you will have to Log in.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMO-Gaming Community


You are not connected. Please login or register

Hack Blestem

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hack Blestem Empty Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 3:16 am

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Char name : Satana

Accused name : Blestem
Screenshots/Video : https://youtu.be/RSB9IbrBRAQ
Conclusion : la sfarsit se vede cand iese din spot cum da cu f5, iar cand sunt aproape de spot nu prea bate, cum ma duc mai departe cum pica mobi in 2 3 sec. dar mai urc 1 video.



Last edited by SmYLe on Thu Dec 05, 2013 6:18 am; edited 1 time in total

2 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 3:35 am

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Hack ? Smile prietene e implementat in Clicker ! iar clickerul este pus la Utility downloads ! dafuq is this ?!

3 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 3:39 am

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

https://youtu.be/T0ttyItHDZQ

iar aici se observa, cand stau langa el nu bate deloc, cand stau departe bate la 1 sec mobi.

c0d3z, daca elite clicker are f5, are multihit , are hd si ce mai are inseamna ca ai voie? sa dai cu auto kill cu multihit?? sa dai 1 ts si sa bati tot? la 0/1 rr ?
nu e hack vrei sa zici ?

4 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 3:47 am

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

Ne pare rau acest videoclip este privat ! nu pot viziona nici unu din video ! iar daca adminii nu au nimic impotriva nu inteleg dc ai avea tu Smile eu din cate stiu pe alte servere se interzice Elite din cauza hackurilor si exploiturilor Smile) deci nu cred ca ar trebui sa ne agitam ! odata ce Owneri l-au pus la download inseamna ca stiu dc

5 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 4:40 am

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

aham deci 90% hackeri.. nu are rost sa postam hackeri atunci, dc sa nu fie voie si pk ks ? ca doar sunt hackeri pe srv. si la 1 rr bate pe altu cu buff si 3 rr.. din 1 hit. aa da fain CS o sa fie. daca gandim asa. ca daca e in clicker atunci lasa asa..Neutral

asta e fie cum o fi, unde am ajuns cu clickerele astea of of

6 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 5:10 am

blestem

blestem
NetMarble User
NetMarble User

c0d3z, nu-ti mai bate capu cu el... lasa-l ca atat poate.

7 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 5:42 am

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

atata poate, ? inseamna ca nici acuma nu observi cat de .... esti?? cu tot cu auto kill si 1 hit hack cu tot.
unu player care participa la ks. care joaca normal crezi cai convine sa vina altu cu 1 hit??? gandeste.

8 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 8:29 am

c0d3z


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

pai eu ce am zis SmyLe? am zis clar ! daca adminii au bagat EI pe site CLICKERUL ! toata lumea il exploateaza la maxim Smile nu era mai bine fara clicker dkt din ala incorporat cum au aia de pe addicted? sa strangi jwl la mana? ! NO MORE HACKS !

9 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 9:10 am

Alexutu

Alexutu
NetMarble Super User
NetMarble Super User

de ce nici un admin nu zice nimic? atunci haideti fratilor cand va merge CS sa mergem toti cu 1hh cu autolikk la cs sa vedem ce iese? stricam tot jocu?

10 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 10:20 am

Fraiy

Fraiy
CEO & Founder
CEO & Founder

1Hit nu este acceptat.
Din moment ce nu am avut aceasta regula pana acum nu vom lua masuri , dar din acest moment aceasta regula este valabila !
Daca gasiti pe cineva cu 1Hit puteti raporta unui admin daca este Online , altfel va voi ruga sa faceti un clip asemenea celui facut de SmYLe.

http://forum.netmarble.ro

11 Hack Blestem Empty Re: Hack Blestem Thu Dec 05, 2013 10:01 pm

SmYLe


NetMarble Advanced User
NetMarble Advanced User

fraiy, fie cum ziceti:) bine a zis Blestem in game, "stai ca vb cu EDI",  cine e acest edi?^^

deci fara 1hithack
dar auto kill?? Smile)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum